Fuarcılık


Fuarcılık

Yurt içi ve yurt dışı düzenlenen tüm fuarlarda, kuracağınız fuar stantları için modern tasarımlarımız ve alanında uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız.

AHŞAP STANTLAR

OSB STANT

Yönlendirilmiş yonga levha olarak adlandırılan OSB, rutubete,darbeye dayanıklı, çevre dostu olan bir malzemedir.OSB yonga levhalar yüksek üretim teknolojisine sahip malzemedir ve fuar standı imalatında sıklıkla kullanılırlar.

Suntalam Stant

Ağaç tozu, odun ve tahta parçalarının bir araya getirilip yapıştırılarak preslenmesiye sunta levhalar elde edilir.Bu levhalar lamine işleminden geçirilerek suntalam levha haline getirilir.Fuar stantları imalatında en çok kullanılan malzemelerin başında gelen suntalam levha ile istenilen renk ve parlaklıkta şık stantlar ortaya çıkmakatadır.

MDF LAM

Görünüm ve kalite olarak suntalama çok yakın olan MDFlam malzeme ağaç parçalarının daha sık bir şekilde preslenmesi sonucu üretildiğinden nem ve darbeye daha dayanıklıdır.


VİNİL GERDİRME STANT

Demir profiller üzerine istenilen renkte reklam baskıları yapılan vinil malzeme ile kurulan pratik bir fuar standı çeşididir.


MAXİMA MODÜLER SİSTEM STANT

Tüm ekipmanları hazır olan kolay ve süregelen kuruluma sahiptirler.Tasarım açısından çok fazla çeşit üretilmese de pratiklik ve kolay kurulum açışından  fuarlarda sıkça tercih edilmektedir.


Çözüm Ortaklarımız

Her bir adımın değerini en az bizim kadar bilen markalarla çözüm üretiyoruz.